عملکرد شرکت چشم انداز جهان سیستم اهواز

نماینده شرکت افق فرا ویژن

شیوه عملکرد شرکت چشم انداز جهان سیستم اهواز چگونه است؟

پشتیبانی چیست؟

پشتیبانی دامنه ای از خدمات مربوط به مشتریان برای کمک کردن به آن ها در استفاده کارا، کم هزینه و صحیح از خدمات و محصولات است.

در این راستا شرکت چشم انداز جهان سیستم اهواز با همکاران خود در بخش پشتیبانی فنی این مهم را جامه عمل پوشانیده و مشتریان در هر کدام از شهرهای خوزستان میتوانند با پشتیبانی از راه دور (آنلاین) و پشتیبانی نزدیک (حضور در محل مشتری) با خدمات پشتیبانی شرکت چشم انداز جهان سیستم اهواز ارتباط داشته باشند. و مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری سیستم های خود را برطرف سازند.

فروش :

شرکت چشم انداز جهان سیستم اهواز جهت سهولت حال مشتریان، نمایش نمونه محصولات خود را از طریق شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام انجام میدهد و در صورت درخواست مشتری برای ارائه توضیحات بیشتر و مفصل تر از طریق تلگرام نیز این امکان را فراهم آورده تا به صورت آنلاین، مشتریان عزیز با پشتیبان های متخصص شرکت چشم انداز جهان سیستم اهواز در واحد فروش ارتباط برقرار کنند.

همچنین شرکت چشم انداز جهان سیستم اهواز ضمانت اصل بودن کالاهای ارائه شده را نیز تضمین میکند.

نصب :

پس از درخواست مشتریان در خصوص محصول مورد نظر خود از قبیل :

دستگاه حضور و غیاب – دوربین مدار بسته – سیستم اعلام حریق – دزدگیر اماکن – نرم افزار حسابداری – نرم افزار حقوق و دستمزد

و مطلع شدن از ویژگی های محصول مورد نظر از طریق پشتیبان های فروش در خصوص محصول مورد نظر و انتخاب مدل محصول، آنگاه پشتیبان های فروش با برقراری تماس و ارائه درخواست شما به پشتیبان های نصب و راه اندازی شرکت، ایشان در سریع ترین زمان ممکن همراه با محصول انتخاب شده توسط مشتری عزیز، در محل مشتری حاضر شده، با در اختیار گذاشتن مفاد رسمی قرارداد برای مشتری و پس از مطالعه و قبول شرایط ذکر شده در قرارداد رسمی که تماما برای رفاه و خدمات به مشتریان عزیز میباشد نسبت به نصب و راه اندازی اقدام مینمایند؛ پس از نصب و راه اندازی، با معرفی کردن پرسنلی که قصد ارتباط مدیریتی با محصول مورد نظر را دارند به پشتیبان های نصب و راه اندازی شرکت چشم انداز جهان سیستم اهواز، آموزش استفاده از دستگاه با ساده ترین روش و ارائه ساده ترین راهکارها شروع خواهد شد.

پس از انجام آموزش های لازم به فرد یا افراد درخواست شده از سوی مشتریان، پشتیبان های ما با در اختیار گذاشتن یک نسخه از متن رسمی قرارداد برای شما که همانند همان نسخه ای است که در اختیار خود نگاه میدارند با آرزوی خوشی روز افزون و سلامتی، محل را ترک میکنند.

شرکت چشم انداز جهان سیستم اهواز نمایندگی رسمی و انحصاری شرکت افق فرا ویژن در خوزستان

مدیریت : آقای نادر ثعلبی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *